PUSSA software

Tvůrce informačních systémů pro zdravotnictví

Již přes čtvrt století pro vás vyvíjíme programy a informační systémy pro ambulance, polikliniky a menší lůžková zařízení. Své nejnovější aplikace vyvíjíme v unikátním vývojovém prostředí WinDEV francouzské společnosti PC SOFT.

Jsme malá plně digitalizovaná firma sídlící v Jihlavě a Chrudimi. Jsme zkušení profesionálové v oblasti tvorby databázových aplikací a mobilních řešení.

EcceHomo

Naším hlavním produktem je informační systém EcceHomo. Program EcceHomo je nový unikátní informační systém určený pro malá a střední lůžková zdravotnická zařízení. Systém je založen na více jak pětadvacetiletých zkušenostech programování pro oblast zdravotnictví. Koncept vychází z osvědčených postupů již dříve vytvořených programů, které dále rozšiřuje.


Naše programy a projekty

Zde je jen malá ukázka našich programů, které jsme od roku 1991 vyvinuli a implementovali u stovek zákazníků

EcceHomo

EcceHomo Hospital

HomeCare


Čím se zabýváme a co nabízíme

Vývoj programů

Jsme autoři programů EcceHomo pro ambulantní a lůžková zařízení, HomeCare pro agentury domácí péče, Ordinace pro lékaře, a ekonomického systému Centrum.

WinDEV Developer

Své nejnovější programy vyvíjíme ve vývojovém prostředí WinDEV francozské společnosti PC SOFT. V případě volných kapacit vyvíjíme programy na zakázku.

QI Developer

Jsme certifikovaný vývojář QI. Vyvíjíme zakázkové úpravy firemního informačního systému QI. V případe zájmu kontaktujte společnost Digitalsys s.r.o.