Ordinace PUSSA

Program pro lékaře a malá zdravotnická zařízení

Ordinace PUSSA je program pro ambulance soukromých lékařů a malých ambulantních zařízení. Program je na trhu od roku 1992 a patří mezi dvanáct nejpoužívanějších programů v této oblasti. Funkčnost je zabezpečena na 32 bitových operačních systémech Windows Windows 7 (SP1), Windows 8 i Windows 10.

Lidem, kterým nevadí (nebo se jím dokonce líbí) prostředí DOS aplikací, ocení jednoduchost, rychlost a více jak dvacetiletím prověřenou funkcionalitu. Lidem, kteří dávají přednost moderním aplikacím doporučujeme náš EcceHomo Ambulance.

Upozornění
Ordinace PUSSA je program pro operační systém DOS. I když bezproblémově funguje i na Windows 10, bohužel se nepodařilo implementovat podporu eReceptu a eNeschopenky (u EET bude situace stejná). Uživatelům, kteří tuto funkcionalitu potřebují doporučujeme zvážit přechod na náš program EcceHomo Ambulance!


Cenový plán

Program Ordinace PUSSA se již neprovává. Níže najdete ceny roční servisní podpory pro stávající uživatele.

Verze programu a RSPCena
Internetová varianta jednouživatelská3300 Kč
Internetová varianta LAN4300 Kč
Poštovní varianta (CD) jednouživatelská4000 Kč
Poštovní varianta (CD) LAN5000 Kč

* Síťová verze vyžaduje zakoupení síťového runtime PC Fand 4.2. Existují varianty pro 5, 10 a nad 10 stanic.

Placené služby

Viz stránka Služby


Technické požadavky

Přesto, že je Ordinace program pro operační systém DOS, vyžaduje pro svůj běh operační systém Windows. Podporovány jsou Windows 10, 8 a 7 SP1. Vždy se musí jednat o 32 bitovou verzi Windows. Na 64 bitových Windows program ordinace nelze spustit.


Online dokumentace

Zde je k dispozici online dokumentace k programu Ordinace PUSSA. Kompletní dokumentaci je k dispozici v PDF tvaru a lze ji získat na této stránce. Online dokumentace obsahuje několik kapitol, které v základní dokumentaci nejsou.

 On-line dokumentace


Dokumentace

 Průvodce demoverzí (PDF)  krátký průvodce demoverze programu Ordinace PUSSA.

 Příručka uživatele (PDF)  základní příručka programu Ordinace PUSSA.

 Příručka LAN (PDF)  průvodce instalací síťové verze programu Ordinace.