EcceHomoWD

Pozor, EcceHomoWD je stále ve fázi ALFA a nelze jej běžně používat. Tato stránka a zde uvedené odkazy na soubory slouží pouze pro spolupracující osoby za účelem testování. 

Tato verze EcceHomo je vyvíjena ve vývojovém prostředí WINDEV s databází HFSQL, proto je program, pro odlišení od původního programu, označován jako EcceHomoWD. 

Instalační soubory EcceHomoWD

22.7.2022

EcceHomo 5.0.22.0 - 64bitová verze
EcceHomo 5.0.22.0 - 32bitová verze

64bitovou verzi lze provozovat pouze na 64bitových Windows (dnes již snad většina).
32bitovou verzi lze provozovat na 64 i 32 bitových Windows. 

Pokud nevíte kterou, zvolte 32bitovou verzi. Kdykoliv v budoucnu to lze změnit pouhou přeinstalací programu bez dopadu na data.


Verze programu

Seznam verzí programu EcceHomo a popis změn. 

 Verze EcceHomo 5.

Dokumentace

Online dokumentace Základní dokumentace k programu EcceHomoWD.

V současné době jde pouze o zárodek dokumentace. Napsána není ani polovina kapitol.


Pomocné programy

Java (WEB)   V Javě běží komunikátor eReceptu a je pro EcceHomo nepostradatelný! Javu také používá program VZP Kontrol.

Adobe Acrobat Reader (WEB)   Program pro zobrazení PDF souborů. Je potřeba pro zobrazení protokolů VZP Kontrolu.


Převod dat ze stávající verze 3 do verze 5

Každý program se lépe zkouší, pokud obsahuje nějaká data. Ještě lépe, když obsahuje vaše data. 

V současné verzi EcceHomo 3 zvolte Nastavení a zde zvolte záložku Servis. Na této záložce najdete tlačítko Export dat pro EcceHomo WD. Export potvrďte a vyčkejte až se data vyexportují a zobrazí se hlášení "Export byl dokončen".

V testovací verzi EcceHomo 5 zvolte v hlavní nabídce Nastavení a poté Servisní funkce. Najdete zde jediné tlačítko Import dat z EcceHomo 4(počítali jsme, že kvůli novému modulu eOčkování bude nutné vydat verzi 4. Naštěstí to nebylo nutné). 

Po stisku tlačítka Import dat z EcceHomo 4 se zobrazí dotaz, který potvrďte. Následně se zobrazí dialog pro výběr adresáře (složky, chcete-li). Je přednastaven adresář "C:\PUSSA\ExportFMWD", který jen potvrďte tlačítkem Vybrat složku. A to je vše. Data se poměrně rychle převedou.

Jakékoliv problémy při exportu či importu dat (nejsou vyloučeny) nám prosím nahlaste jakýmkoliv způsobem. Stejně tak, když narazíte na podivné chování přímo v programu. Za tuto zpětnou vazbu předem děkujeme.