EcceHomo

Informační systém pro ambulance a malá lůžková zařízení

Program EcceHomo je nový unikátní informační systém určený pro malá a střední lůžková zdravotnická zařízení.

Systém je založen na téměř třicetiletých zkušenostech programování pro oblast zdravotnictví. Koncept vychází z osvědčených postupů již dříve vytvořených programů, které dále je rozšiřuje. Na první pohled zaujme nevšední, avšak velmi úsporné grafické rozhraní, které zvýrazňuje přesně ty informace, které lékař či sestra právě potřebuje.

Již v základní verzi programu je obsažena dokumentační a fotografická galerie, kde lze přímo v dokumentaci pacienta ukládat fotografie a další dokumenty v libovolných formátech. Informační systém je určen pro operační systém Windows. V případě zájmu o program nás prosím kontaktujte.

Program EcceHomo podporuje eRecept i eNeschopenku a je připraven podporovat také EET, bude-li to potřeba.

Cenový plán

ECCEHOMO SoloECCEHOMO LANECCEHOMO Hospital

4.200 Kč/rok

5.200 Kč/rok

7.200 Kč/rok

Jednouživatelská verzeSíťová verze *Síťová verze *
Modul AMBULANCE nebo HOME CAREModul AMBULANCE nebo HOME CARE1.000 Kč za každou stanici **
Roční servisní podporaRoční servisní podporaModuly HOSPITAL a AMBULANCE
  Roční servisní podpora

* Síťová verze vyžaduje zakoupení programu FileMaker pro každou stanici. Při více jak šesti stanicích je nutno zakoupit FileMaker Server. Pro bližší informace nás kontaktujte.

** V základní ceně EcceHomo Hospital je jedna stanice. Další stanice je potřeba přikoupit.

Technické požadavky

Technické požadavky pro stanice a samostatné počítače

Technické požadavky pro EcceHomo jsou dány požadavky pro provoz programu FileMaker, ve kterém je EcceHomo vytvořen. Nejsou podporovány Windows XP a starší, kde EcceHomo ani nenainstalujete. Na níže uvedených Windows je program Filemaker testován výrobcem a plná funkcionalita je zaručena. Program může fungovat i na novějších verzích Windows. Neuvedené verze Windows nebyly testovány a nejsou proto podporované.

Operační systém

  • Windows 10 Pro a Windows 10 Enterprise (32bitový nebo 64bitový Anniversary Update) *
  • Windows 8.1 Standard a Windows 8.1 Pro (Aktualizace systému 2919355 a 2999226)
  • Windows 7 Ultimate a Windows 7 Professional (Aktualizace systému 2999226)

Počítač

  • Minimum: Procesor 1 GHz, RAM 1 GB, Monitor s rozlišením 1366x768.
  • Doporučeno: Procesor 1 GHz nebo vyšší, RAM 2 GB nebo víc, Monitor s rozlišením 1920x1024 (Full HD) nebo vyšším.

Další požadavky

  • je vyžadováno rozhraní Microsoft .NET Framework verze 4.6 nebo novější.
  • je vyžadována knihovka VC++.

* Windows 10 Home nejsou testovány a tudíž nejsou podporovány. Praxe ale ukazuje, že EcceHomo na Windows 10 pracuje spolehlivě.

Poznámky k monitoru (displeji)

V současné době se jako ideální jeví 22"-24" LED monitor s rozlišením Full HD (1920x1080). Pokud kupujete nový monitor, nemá smysl kupovat cokoliv horšího. Full HD rozlišení dovolí trvale zvětšit velikost písma pro lepší čtení.

Jako rozumná volba může být použit monitor s rozlišením 1600x900. U tohoto rozlišení však nelze použít zvětšení písma pro lepší čtení. Nicméně, u stejně velkého monitoru je písmo ve srovnání s Full HD z principu trochu větší i bez zvětšení.

Za minimální lze považovat monitor jehož rozlišení je 1366x768. Základní okno programu v tomto případě vyplňuje téměř celou plochu monitoru.

Pokud kterákoliv z hodnot rozlišení klesne pod 1366 resp. 768, nelze takový monitor považovat za dostačující. Na takový monitor se většinou nevejde ani celé základní okno programu. Takový monitor může posloužit snad pouze jako "nouzovka".