EcceHomo WD 5.0.22

Po roce od vydání první veřejné testovací verze 5.0.16, která toho ještě moc neuměla, vydáváme druhou testovací verzi 5.0.22. Tato verze ještě stále neobsahuje vše, co je do první "ostré" verze naplánováno, proto je stále označena jako ALFA. Rozhodně není určena k rutinnímu používání. Nicméně už umí většinu plánovaných funkcí. 

Původní záměr, uvést tuto verzi ještě před 30.6.2022, abychom modul eOčkování nemuseli programovat dvakrát bohužel nevyšel, čímž se vše poněkud zdrželo. Nechtěli jsme ale uživatele, kteří modul eOčkování potřebovali, zbytečně stresovat rychlým přechodem na nový a navíc nevyzkoušený program. Na čtvrt roku jsme se tak vrátili ke stávajícímu Eccehomo 3 (FileMaker) a doplnili jsme modul eOčkování. Nyní jsme po měsíci a půl ukončili totéž v EcceHomo 5 (WinDev). 

První veřejnou verzi 5.0.16 jsme nijak nepropagovali a proto si k ní našlo cestu jen pár zasvěcených uživatelů. K této druhé verzi 5.0.22 vydáváme tento článek s odkazem na stránku EcceHomoWD., kde najdete další informace a instalační soubory. Je zde také stručně popsán převod dat z EcceHomo 3 do EcceHomo 5.

Pokud při převodu dat nebo při zkoušení nového programu narazíte na jakýkoliv problém, dejte nám prosím vědět. Za tuto zpětnou vazbu (která nám velmi pomůže) předem děkujeme.

Tento článek byl aktualizován 09.10.2023