O HomeCare

Program pro agentury domácí péče


O programu HomeCare

Program pro agentury domácí péče. Program HomeCare PUSSA je jeden z mála programů pro tento segment a pravděpodobně jediný, který je určen jak pro operační systém Windows, tak i Mac OS X.

Svou logikou program HomeCare PUSSA vychází ze svého o 14 let staršího vzoru, kterým je program pro soukromé lékaře a malá ambulantní zařízení Ordinace PUSSA. Program HomeCare PUSSA však respektuje poněkud odlišný styl práce a také potřebu ukládat v programu jiný typ informací.

Na samostatné stránce je přístupná online dokumentace a také technický deník, k de jsou postupně zveřejňovány veškeré změny v programu.


Cenový plán

HOMCARE Solo HOMCARE LAN

2.500 Kč/rok

3.500 Kč/rok

Jednouživatelská verze Síťová verze *
Součástí je FileMaker runtime Roční servisní podpora
Roční servisní podpora

* Síťová verze vyžaduje zakoupení programu FileMaker pro každou stanici. Při více jak šesti stanicích je nutno zakoupit FileMaker Server. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Placené služby

Do roční servisní podpory (RSP) je zahrnut vývoj programu a promítání všech legislativních změn, telefonické a emailové poradenství. Následující služby však nejsou součástí RSP a hradí se samostatně:


Technické požadavky

Jednouživatelská verze

Program HomeCare je napsán pro FileMaker 11, který má následující požadavky:

SÍťová verze *

FileMaker 11 již nekoupíte a bylo by nutné použít FileMaker 12 či novější. Program HomeCare pro použití v prostředí FileMaker 12 či novějším by bylo nutno překonvertovat.

Pokud máte o síťovou verzi zájem zvažte prosím, zda by Vaše požadavky lépe nesplnil program EcceHomo s modulem Domácí péče. EcceHomo je vyvíjen v nejnovějších verzích FileMakeru a jeho modul Domácí péče obsahuje v podstatě totéž, co program HomeCare.