O HomeCare

Program pro agentury domácí péče


O programu HomeCare

Program pro agentury domácí péče. Program HomeCare PUSSA je jeden z mála programů pro tento segment a pravděpodobně jediný, který je určen jak pro operační systém Windows, tak i Mac OS X.

Svou logikou program HomeCare PUSSA vychází ze svého o 14 let staršího vzoru, kterým je program pro soukromé lékaře a malá ambulantní zařízení Ordinace PUSSA. Program HomeCare PUSSA však respektuje poněkud odlišný styl práce a také potřebu ukládat v programu jiný typ informací.

Upozornění

HomeCare je program vyvinutý pro FileMaker 11 a již se dále nevyvíjí, pouze se udržují číselníky a opravují případné chyby. Uživatelům, kteří požadují moderní program, který se aktivně vyvíjí, dopuručujeme program EcceHomo HOMECARE!


Cenový plán

Program HomeCare se již neprodává. Níže najdete ceny roční servisní podpory pro stávající uživatele.

Varianta RSP Cena
Internetová varianta RSP 2500 Kč/rok

Placené služby

Viz Placené služby EcceHomo


Technické požadavky

Program HomeCare je napsán pro FileMaker 11, který má následující požadavky:


Online dokumentace

Zde je k dispozici dokumentace k programu HomeCare. Tato online dokumentace se může mírně lišit od nápovědy dodávané s programem.

On-line dokumentace


Technický deník

Technický deník slouží pro průběžné dokumentování změn v programu HomeCare. Je aktualizován v reálném čase, tedy ihned po dokončení a otestování změn programátorem.

Technický deník


Soubory ke stažení

Aktuální instalační soubory

HomeCare 3.15.0

29.6.2020 - Tato verze obsahuje číselníky VZP platné k 29.6.2020. Rovněž mění verzi datového rozhraní VZP na 6.2.40. Po instalaci program vyžaduje aktivaci s novými registračními údaji, které předplatitelé obdrží emailem.

Instalační soubor (EXE)

Instalační soubor plné verze HomeCare pro Windows. Slouží také pro aktualizaci programu ze starší verze. Zkušenější uživatelé mohou využít komprimovaný ZIP soubor níže. Bez aktivace pracuje HomeCare jako demoverze.

Komprimovaný soubor (ZIP)

Aktualizační soubor pro Windows i macOS. Jde o komprimovaný ZIP soubor, který obsahuje pouze změněné soubory "HomeCare.fp7" a "HC Vzp.fp7".

Pro macOS (ZIP)

Plná verze pro Mac. Pozor, nepoužívejte pro aktualizaci. Pouze pro první instalaci, protože obsahuje i prázdné datové soubory. Následně proveďte aktualizaci ZIP souborem výše.

MacPython (DMG)

Pokud není na Vašem počítači nainstalovaný. Pouze pro macOS.

Pomocné programy

VZP Kontrol - program pro kontrolu dávek. Níže vyberte nejnovější:

Adobe Acrobat Reader (WEB)  Program pro zobrazení PDF souborů. Je potřeba pro zobrazení protokolů VZP Kontrolu.

Java (WEB)  V Javě běží VZP Kontrol a je pro něj nepostradatelný.

Dokumentace

Základní dokumentace k programu HomeCare je Online dokumentace.

Instalační příručka (PDF)  Krátký průvodce instalací a konfigurací programu HomeCare.

Archiv souborů