EcceHomo

Informační systém pro ambulance a malá lůžková zařízení


O programu EcceHomo

Program EcceHomo je nový unikátní informační systém určený pro malá a střední lůžková zdravotnická zařízení.

Systém je založen na více jak dvacetipětiletých zkušenostech programování pro oblast zdravotnictví. Koncept vychází z osvědčených postupů již dříve vytvořených programů, které dále je rozšiřuje. Na první pohled zaujme nevšední, avšak velmi úsporné grafické rozhraní, které zvýrazňuje přesně ty informace, které lékař či sestra právě potřebuje.

Již v základní verzi programu je obsažena dokumentační a fotografická galerie, kde lze přímo v dokumentaci pacienta ukládat fotografie a další dokumenty v libovolných formátech. Informační systém je určen pro operační systém Windows i Mac OS X a tyto systémy lze v rámci sítě kombinovat. V případě zájmu o program nás prosím kontaktujte.

Program EcceHomo podporuje eRecept i eNeschopenku 
a je připraven podporovat také EET, jakmile to bude potřeba.

Náš cíl Nechceme jen "dělat další program", ale snažíme se vytvářet umělecké dílo s čistým a neotřelým vzhledem. Víme, že to není jednoduché, ale právě proto nás naše práce opravdu baví.


Cenový plán

ECCEHOMO Solo ECCEHOMO LAN ECCEHOMO Hospital

4.200 Kč/rok

5.200 Kč/rok

7.200 Kč/rok

Jednouživatelská verze Síťová verze * Síťová verze *
Modul AMBULANCE nebo HOME CARE Modul AMBULANCE nebo HOME CARE 1.000 Kč za stanici **
Roční servisní podpora Roční servisní podpora Moduly HOSPITAL a AMBULANCE
Roční servisní podpora

* Síťová verze vyžaduje zakoupení programu FileMaker pro každou stanici. Při více jak šesti stanicích je nutno zakoupit FileMaker Server. Pro bližší informace nás kontaktujte.

** V základní ceně EcceHomo Hospital je jedna stanice. Další stanice je potřeba přikoupit.

Placené služby

Do roční servisní podpory (RSP) je zahrnut vývoj programu a promítání všech legislativních změn, telefonické a emailové poradenství. Následující služby však nejsou součástí RSP a hradí se samostatně (platí pro všechny programy):

Služba Cena
Servis u zákazníka za napočatou hodinu 700 Kč
Servis přes vzdálenou plochu za napočatou hodinu 500 Kč
Cestovní náklady za jeden kilometr cesty tam i zpět 10 Kč

Technické požadavky

Technické požadavky pro stanice a samostatné počítače

Technické požadavky pro EcceHomo jsou dány požadavky pro provoz programu FileMaker, ve kterém je EcceHomo vytvořen. Nejsou podporovány Windows XP a starší, kde EcceHomo ani nenainstalujete. Na níže uvedených Windows je program Filemaker testován výrobcem a plná funkcionalita je zaručena. Program může fungovat i na novějších verzích Windows. Neuvedené verze Windows nebyly testovány a nejsou proto podporované.

Operační systém

Počítač

Další požadavky

* Windows 10 Home nejsou testovány a tudíž nejsou podporovány. Praxe ale ukazuje, že EcceHomo na Windows 10 pracuje spolehlivě.

Poznámky k monitoru (displeji)

V současné době se jako ideální jeví 22"-24" LED monitor s rozlišením Full HD (1920x1080). Pokud kupujete nový monitor, nemá smysl kupovat cokoliv horšího. Full HD rozlišení dovolí trvale zvětšit velikost písma pro lepší čtení.

Jako rozumná volba může být použit monitor s rozlišením 1600x900. U tohoto rozlišení však nelze použít zvětšení písma pro lepší čtení. Nicméně, u stejně velkého monitoru je písmo ve srovnání s Full HD z principu trochu větší i bez zvětšení.

Za minimální lze považovat monitor jehož rozlišení je 1366x768. Základní okno programu v tomto případě vyplňuje téměř celou plochu monitoru.

Pokud kterákoliv z hodnot rozlišení klesne pod 1366 resp. 768, nelze takový monitor považovat za dostačující. Na takový monitor se většinou nevejde ani celé základní okno programu. Takový monitor může posloužit snad pouze jako "nouzovka".