Centrum PUSSA

Ekonomický program s účetnictvím i daňovou evidencí


O programu Centrum

Ekonomický systém Centrum PUSSA je praxí dlouhodobě ověřený soubor programů pro vedení podvojného účetnictví i daňové evidence, fakturace, skladů, maloobchodní pokladny, cestovních příkazů a majetku.

K dispozici je rovněž program pro zpracování personalistiky a mezd (samostatný program od firmy Valmont). Program bez problémů pracuje i v 32. bitových verzích operačních systémů Windows XP, Vista, 7, 8 i 10.

Upozornění

Vývoj a podpora programu Centrum PUSSA již byly ukončeny. Nicméně, program ve své konečné podobě zřejmě bude pro neplátce DPH ještě nějaký čas použitelný. Níže dáváme k dispozici licenčně neomezenou verzi a také kompletní zdojové kódy k volnému použití.

Aktuální instalační soubory Centrum

Centrum 6.6.6

6.7.2017 - Tato verze je poslední, která je oficiálně vydávána. Obsahově jde o verzi 6.5.2, ze které byla odstraněna licenční omezení a je tak k dispozici každému, kdo chce program Centrum PUSSA dále používat. Vlastní program není zaheslován a lze jej tak přímo otevřít v prostředí PC Fand 4.2.

K dispozici dávám i samotné zdrojové kódy (ZIP) pro jakoukoliv potřebu. Pokud budete v programu dělat jakékoliv úpravy a pozměněný program dál šířit, odstraňte z něj prosím jakékoliv kontaktní informace na mne a zřetelně uveďte, že se jedná o upravený program.

Aktualizace (EXE)

Slouží pro aktualizaci programu Centrum PUSSA z předchozích verzí počínaje verzí 6.0. Nemění Vaše data, pouze programové soubory.

Plná verze (EXE)

Slouží pro prvotní instalaci programu Centrum PUSSA na počítač, kde ještě není nainstalován. Nepoužívejte pro aktualizaci!

Stanice LAN (EXE)

Pro instalaci síťové stanice. Vyžaduje zakoupenou síťovou licenci a nainstalovaný síťový runtime PC Fandu (dnes je myslím již k dispozici zdarma).

Zdrojové kódy (ZIP)

Kompletní zdrojové kódy programu Centrum a jeho součástí.


Dokumentace

Průvodce instalací (PDF)  Krátký průvodce instalací a konfigurací.

Příručka uživatele (PDF)  základní příručka programu Centrum PUSSA.

Příručka LAN (PDF)  průvodce instalací síťové verze programu Centrum.

Kontrolní hlášení (PDF)  popis implementace kontrolního hlášení a postup jeho odeslání.


Archiv souborů